Chelsea tylko remisuje. Man United prawie mistrzem

*Kowalik*

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 32

PostWysłany: Wto 12:42, 15 Kwi 2008    Temat postu: Chelsea tylko remisuje. Man United prawie mistrzem

W ostatnim meczu 34. kolejki ligi angielskiej Chelsea zremisowała z Wigan 1:1 i ma już pięć punktów straty do Manchesteru United

Londyńczycy przez cały mecz mieli wielką przewagę. John Terry trafił w poprzeczkę, bramkarz Wigan Chris Kirkland w niesamowity sposób bronił strzały Salomona Kalou i Mikaela Essiena. Przy strzale Ghańczyka w 55. minucie nic nie mógł już zrobić.

Chelsea ciągle atakowała, ale była bardzo nieskuteczna. W 90 minucie po dośrodkowaniu Jasona Koumasa wyrównującego gola strzelił Emile Heskey.

Chelsea grała bez Didiera Drogby, Franka Lamparda i Ashleya Cole'a, których trener Avram Grant oszczędzał na czwartkowy mecz z Evertonem w Liverpoolu. Po tym spotkaniu londyńczyków czekają jeszcze mecze z MU (u siebie), Newcastle (na wyjeździe) i Boltonem (u siebie). Mające pięć punktów przewagi na Chelsea MU oprócz spotkania z londyńczykami grają jeszcze z Blackburn i Wigan (na wyjeździe) i West Hamem (u siebie).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kpn.fora.pl Strona Główna -> Newsy - Liga Angielska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)