Remis z Recreativo, mistrzostwo się oddala

szczeliniak1995

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

PostWysłany: Nie 12:27, 13 Kwi 2008    Temat postu: Remis z Recreativo, mistrzostwo się oddala

Recreativo Huelva zremisowało na własnym boisku 2-2 z FC Barceloną. Gdy dzisiaj wygra Real Madryt, to marzenia Dumy Katalonii na zdobycie Mistrzostwa Hiszpanii jeszcze bardziej się oddalą.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla podopiecznych Franka Rijkaarda. Już w drugiej minucie Samuel Eto’o pokonał bramkarza gospodarzy, strzałem z głowy. Jednak Barca nie potrafiła z takim wynikiem zejść do szatni, w 40 min. Ruben pokonał Victora Valdesa i do przerwy mieliśmy 1-1. Jednak czy piłka w tej sytuacji minęła linię bramkową można się bardzo "grubo" zastanawiać.

W drugiej połowie także obejrzeliśmy dwie bramki. Znów drugą część spotkania znakomicie rozpoczęła Barcelona. W 46 min. Azulgranę na prowadzenie wyprowadził znów Samuel Eto’o, który przepięknym strzałem z dystansu pokonał bezradnego Sorrentino. Recreativo szybko ruszyło do odrabiania strat, jednak zawsze na drodze stawał im Victor Valdes, który kilkakrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki. Jednak w 71 min. błąd Hiszpana i Ruben z głowy umieszcza piłkę w bramce. Do końca nie obejrzeliśmy już bramek.

W ten oto sposób FC Barcelona pokazała znów, że nie jest w znakomitej formie. Jeżeli dzisiaj Real Madryt pokona Real Murcia to powiększy swoją przewagę nad Katalończykami i zrobi kolejny krok do Mistrzostwa Hiszpanii.

Poniżej prezentujemy zdjęcie wyraźnie pokazujące, że sędzia nie miał racji uznając pierwszego gola dla Recreativo.

Recreativo Huelva – Barcelona 2 – 2

Bramki: Marcos Rubén 40’, 70’ – Eto’o 1’, 46’

Żółte kartki: Quique Alvarez, Poli - Eto'o, Zambrotta

Recreativo: Sorrentino; Bouzon, Beto, Quique Alvarez (Edu Moya 46’), Poli; Martins (Rafa Barber 83’), Jesús Vázquez, Camuñas, Marcos Rubén, Aitor (Varela 63’); Sinama.

Barcelona: Valdés; Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal; Xavi, Toure, Gudjohsen (Edmilson 67’); Giovani (Messi 64’), Eto'o, Ezquerro (Víctor Vázquez 77’)

Sędziował: Clos Gómez

Widzów: 20.096

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kpn.fora.pl Strona Główna -> Newsy - FC Barcelona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)